Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Або зателефонуйте:
+38 067 549 4339
Заповніть форму, щоб замовити консультацію нашого спеціаліста
Заповніть форму і протягом 15 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення
Підберемо оптимальний комплект теплої підлоги
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Блог

Тепла підлога під плитку

Важко уявити собі сучасний ремонт де немає плиткового покриття підлоги, як мінімум ванна, кухня та передпокій. Сучасні тарифи та постійне їхнє зростання змушують задуматися про альтернативне джерело опалення як основного та допоміжного.

Ще недавно кабель розглядався як "комфортна тепла підлога" і була розкішшю - сьогодні все змінилося, тому що наш клієнт хоче заощадити і сам хоче вирішувати, яка температура йому потрібна для обігріву своєї квартири або приватного будинку. Плитка це не завжди холодна підлога, наша продукція дозволить у будь-яку пору року почуватися комфортно і затишно.

Ми виробники опалювальних систем типу тепла підлога який краще монтувати у стяжку та кахель. Наша продукція з сьогоднішніми тарифами просто необхідна, незалежно від системи опалення в приватному будинку або квартирі.Тарифи день-ніч та електроопалення дозволяють заощаджувати. Ви можете дозволити собі теплу ділянку в будь-якому приміщенні і не обов'язково для цього монтувати складну систему опалення як із водяними нагрівальними трубами від опалювального котла.

Поставили завдання зробити економічний продукт за доступною ціною з комплектуючими (монтажна стрічка та терморегулятори) отримати готові комплекти, встановлення яких під силу кожному з мінімальними витратами за часом.

У статті розповімо як покласти економічний теплий кабель, розповімо який він буває, опишемо, яка буває технологія укладання, допоможемо вибрати і навчиться правильно монтувати теплий кабель і підбирати. Зробити теплу ділянку вдома це не так складно і дорого. Якщо з'явилися питання як зробити або як вибрати електричний кабель, що гріє, Вам допоможе наш менеджер, залишайте заявку на сайті на прорахунок і ми зв'яжемося з Вами.


В яких приміщеннях можна укладати електричну теплу підлогу під плитку


Технологія монтажу, простота, безпека експлуатації кабелю дозволяє укласти його в будь-якому приміщенні як у квартирі, так і в приватному будинку.
У квартирі краще зробити ванну, передпокій та кухню, що дозволить Вам у міжсезоння опалювального сезону навіть не помітити відсутність централізованого опалення. Також, якщо вибрати енергозберігаючу плитку, яка добре зберігає тепло, то тепловіддача гріючої поверхні збільшиться в рази.

Електричну теплу підлогу в приватному будинку також можна зробити як основне опалення навіть опалювалися від газового котла. Електричний теплий кабель потрібно кріпити з щільнішим кроком укладання. Також рекомендуємо укласти електричну підлогу під плитку в тамбурі або передпокої при вході в будинок, що дозволить використовувати його як теплову завісу та висушити промокле взуття. У випадку з прибудовою або літньою кухнею теплий кабель просто необхіден.
У нежитлових приміщеннях можна змонтувати теплий кабель. Електрична тепла підлога даного типу монтується в основному у стяжку.
Для вулиці розрахунок потужності 300-350 Вт*м. кв.


Тепла підлога під плитку, її різновиди


Під плитку просто необхідний електричний нагрівальний кабель через те, що кахель або керамограніт є "холодним" будівельним матеріалом. Є три основних типи електричного нагрівального кабелю під плитку:

  1. Нагрівальні мати - це теплий кабель нанесений на капронову сітку;
  2. Двожильний екранований електричний кабель - це теплий кабель такої самої конструкції як і на матах;
  3. Одножильний теплий екранований кабель і не екранований. Відмінність, характеристики Ви можете вивчити на нашому сайті.

Наші системи нагрівання можна монтувати не тільки під плитку, а й у стяжку. Кабель укладати не глибше 3 см від рівня "0" підлоги.
Якщо з'явилися питання щодо типу нагрівального кабелю, допомогти зробити розрахунок та підібрати комплект, Вам допоможе наш менеджер, залишайте заявку на сайті на прорахунок і ми зв'яжемося з Вами.Як правильно розрахувати площу нагріву під електричну теплу підлогу


Незалежно від типу кабелю електрична тепла підлога монтується на вільних прохідних зонах житлових та нежитлових приміщень. Від загальної площі приміщення відібрати побутову техніку, меблі і т. д. Якщо теплу підлогу під плитку укласти на не вільну ділянку, то електричний нагрівальний кабель працюватиме на перегрів через відсутність циркуляції повітря на поверхні, що впливає на довговічність роботи системи електрична тепла підлога. Укладати теплий кабель під плитку, на невільних ділянках заборонено!


Як вибрати теплу підлогу під плитку


Теплу підлогу укладати дуже легко та швидко, але спочатку потрібно визначиться з типом кабелю.
Електричний теплий одножильний кабель укласти можна на невеликі ділянки прохідних зон, (тамбур, коридор, ванна) з простою геометричною формою (прямокутник, квадрат), коли є можливість повернути другий кінець кабелю до терморегулятора.

Електричний теплий двожильний кабель укладати необхідно на великі площі нагріву, і коли електрична тепла підлога використовується як основне опалення приміщення.
Мати з кабелем можна вибрати, коли геометрія ділянки не складна. Через те, що електричний провід вже нанесений на сітку з кроком 10 см. і зафіксований на ній це дозволяє заощаджувати час, а також сітка служитиме армуючим каркасом.
Одножильний теплий кабель не екранований краще вибрати для господарських і технічних приміщень.


Як вибрати потужність комплекту системи електрична тепла підлога під плитку


Плитка сама собою холодний будівельний матеріал. Покласти теплу підлогу можна для комфорту, щоб босоніж комфортно переміщатися по підлозі це 120-130 Вт*м. кв., у режимі додаткового опалення, це 150-170 Вт*м. кв. Режим основного опалення – від 200 Вт*м.кв.
Технологія укладання при всіх варіантах однакова, потужність регулюється виключно кроком укладання між витками кабелю.

Готові комплекти системи тепла підлога мають потужність від 180 Вт до 3500 Вт, що дозволяє вибрати теплий кабель практично під будь-яку площу нагрівання та тип покриття для підлоги. Трапляються нестандартні запити, які ми як виробник можемо також вирішити, а саме зробити кабель на замовлення під потреби замовника.


Як укласти теплу підлогу під плитку


Технологія укладання схожа незалежно від типу кабелю, з тією відмінністю, що кабель потрібно повернути до регулятора, а двожильний ні, т. к. запаяний на кінці на герметичну муфту. Технологія укладання детально розписана в нашій інструкції, а також у нас є відеоролики. Перед монтажем уважно ознайомтеся з інструкцією де детально розписаний монтаж, на запитання, що виникли, відповість Ваш персональний менеджер.

Укладання починається з того, що на прогрунтовану стяжку на дюбелі монтується монтажна планка, в яку в спеціальні замки фіксується нагрівальний кабель з однаковою відстанню укладання. Укладати електричний провід необхідно акуратно, щоб не було механічних пошкоджень, не допускаючи різких поворотів кабелю та схрещення кабелю. Коли укладання дроту виконано його слід "затерти" плитковим клеєм, щоб уникнути повітряних кишень.


Якщо висота стяжки не дозволяє змонтувати кабель, вихід – штроба. У заповнену плитковим клеєм штробу утоплюємо кабель і так само клеїм на гребінку плитку, довжину кабелю потрібно знати заздалегідь для підготовки штроби.
Установка термодатчика також відбувається згідно з інструкцією. Він повинен бути в одній площині з нагрівальним кабелем і знаходиться в гофрі- трубі між витками кабелю. Інструкція підключення терморегулятора також є в комплекті.

Завдання зробити комплекти теплої підлоги з повною комплектацією, тому будь-який майстер або Ви особисто могли зробити установку самостійно.
Задати питання щодо монтажу можна Вашому особистому менеджеру.
Детальну статтю про те, як укладати наші системи нагрівання, читайте на нашому сайті


Потрібен відбивач під кабель?


Важливо! Навколо кабелю з усіх боків має бути розчин або плитковий клей без повітряних кишень. Якщо є можливість, то під низ чорнової стяжки укладається пінополістирол. Фольга під нагрівальний кабель не монтується через:

  • Відбивач не виконує своєї функції без мінімального шару повітря;
  • Розчин або плитковий клей з часом роз'їсть відбивач;
  • Відбивач порушить зчеплення стяжки із плиткою.

Якщо залишилися питання, як зробити або як вибрати теплий кабель, Вам допоможе наш менеджер, залишайте заявку на сайті на прорахунок і ми зв'яжемося з Вами.