В інтернеті чимало інформації про нагрівальні мати, але ми в свою чергу хочемо самі розповісти нашому клієнтові про свою продукцію, тому що являємось виробниками даної продукції в Україні. У даній статті ми познайомимо Вас з електричними матами для теплої підлоги, опишемо устрій, а також зробимо розрахунок енергоспоживання теплої підлоги, що дозволить довести, що даний вид опалення є недорогим порівняно із загальноприйнятими системами опалення.
Нагрівальний мат являє собою капронову сітку шириною 0,5 м з приклеєним на неї на спеціальний металізований скотч двожильним кабелем з кроком укладання між витками кабелю 10 см. Довжина мата залежить від площі нагрівання, наприклад, якщо комплект нагрівального мату розрахований на площу 5 м. кв., відповідно його довжина буде 10 м. (0,5 м*10 м). Кабель підключення (“холодний кінець”) довжиною 3 м. з'єднаний з нагрівальним за допомогою герметичної муфти, яка заповнена спеціальною кремнієво-органічною усадкою. Дані мати для теплої підлоги дуже зручні та швидкі у своїй установці, а завдяки тому, що капронова сітка служить армуючим елементом можуть монтуватися в плитковий клей. Не дивлячись на тонкий кабель на нагрівальному маті (діаметр 4,2) він має потужність 18 Вт*м. пог., що може дозволити використовувати цю теплу підлогу як основне опалення в приміщенні.
Можливе, якщо площа нагріву становить 60-70% від загальної площі приміщення.
Приклад: якщо загальна площа приміщення 10 м. кв., то для використання електричного мату як джерела основного опалення нагрівальний кабель (мат) має бути змонтований на ділянці, що дорівнює мінімум 6 м. кв.
Площа нагріву приміщення - це вільна площа, на якій не встановлені меблі, побутова техніка і т. д. Нагрівальний мат повинен віддавати однакову кількість тепла по всій довжині закріпленого кабелю на сітці. Якщо трапляється так, що нагрівальний мат монтується частково під меблями, то на цій ділянці кабель перегрівається, тому що відсутня циркуляція повітря на поверхні, що нагрівається, що впливає на термін експлуатації електричної теплої підлоги. Правильний розрахунок площі дозволить використовувати електро підлогу із заявленим терміном експлуатації, який дорівнює 70 рокам. Варто зазначити, що теплу підлогу не бажано монтувати одним комплектом на два і більше приміщень, а також заборонено монтаж однієї нагрівальної секції під два і більше різних покриттів для підлоги.
Нагрівальний мат монтується на рівну та прогрунтовану піщано-цементну стяжку. Смуги можна розрізати вздовж витків кабелю, що дозволяє робити розворот до 180 град. нагрівального мату і тим самим покрити всю площу нагріву. На укладену теплу електричну підлогу необхідно зробити невелику стяжку із розчину плиткового клею зі скловолокном (1-2 см.). Стяжка на нагрівальний кабель робиться щоб уникнути “повітряні кишені” у яких кабель буде нагрівати сам себе. Після висихання необхідно на 8 або 10 гребінку поклеїти плитку або керамограніт.
Якщо нагрівальний мат монтується в цементно-піщану стяжку, то кабель повинен бути "втоплений" на 4-5 см від рівня стяжки.
Важливо, щоб з'єднувальні муфти стикування нагрівального кабелю і холодного кінця також були в розчині плиткового клею або цементно-піщаної стяжки.
Наші системи теплої підлоги виробляються в Україні на сучасному обладнанні, технологія виготовлення та постійний контроль процесу виробництва зводить до нуля появи браку, а лаборанти ВТК ретельно перевіряють нагрівальні мати перед надходженням їх на склад готової продукції.
У процесі виготовлення (екструдування) на спеціальному обладнанні нагрівальний кабель постійно продзвонюється на пробій і цілісність ізоляції між нагрівальними жилами. Перед поклейкою на капронову сітку нагрівальний кабель поміщається у ванну з водою, де перевіряється герметичність з'єднувальних муфт і кабель випробовується температурою 150 градусів та напругою 2500 В.
Після покупки електричної теплої підлоги в момент упаковки продукції нагрівальний мат продзвонюється і опір секції (комплекту) вносяться в гарантійний талон. Ставиться дата продажу та печатка виробника. Ми даємо гарантію 15 років на наші нагрівальні мати.
Кабель нагрівального мата має так званий екран. Екран - це мідна оболонка яка захищає нагрівальний елемент від механічних пошкоджень, а також виконує роль заземлення, що дозволяє використовувати теплу підлогу на основі нагрівального мату в квартирах та приватних будинках. Зовнішня ізоляція кабелю виконана з термостійкого поліетилентерефталату.
У квартирі та приватному будинку система електричного обігріву може використовуватись абсолютно у всіх приміщеннях від ванни до спальної кімнати.
Важливою перевагою нагрівального мату є те, що Ви не залежите від опалювального сезону і навіть маючи індивідуальне опалення, можете обігрівати одне з приміщень не використовуючи опалювальну систему.
Тепла підлога на основі нагрівального мату у ванній кімнаті – це просто необхідний критерій комфорту. Крім обігріву приміщення нагрівальний мат прибирає зайву вологу, також не варто забувати, що комплект може бути вмонтований у стіну замість сушки для рушників.
Тепла підлога на основі нагрівального мату на кухні дозволить з комфортом готувати ранкову каву та вечеряти з родиною вечорами.
Тепла підлога на основі нагрівального мату в передпокої дозволить підсушити взуття після дощової або снігової погоди.
Наведемо приклад на ванній кімнаті та нагрівальному маті, який у 70% випадків у нас купують на дану ділянку. Це нагрівальний мат має номінальну потужність 400 Вт. Цей нагрівальний мат розрахований на площу 2,3 м. кв.
Саме для підтримки заданої температури в режимі роботи необхідно 15-20 хв. роботи нагрівального мату, тобто ми наші 400 Вт ділимо на чотири і виходить, що при постійній роботі даний комплект нагрівального мату має споживання 100 Вт/год = 0,1 кВт.
Розрахунок:
0,1 кВт*1,68 грн. = 0,168 грн./год.
Отримати консультацію менеджера, допомогу в розрахунку площі нагріву або дізнатися про вартість нагрівального мату Ви можете замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті. Також ви можете зробити замовлення нагрівального мату на нашому сайті, заповнивши спеціальну форму.
Купити нагрівальні мати в Києві та Дніпрі Ви можете у наших пунктах видачі