Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Або зателефонуйте:
+38 067 549 4339
Заповніть форму, щоб замовити консультацію нашого спеціаліста
МОНТАЖ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ZOMMA
Отримайте докладну інструкцію
з монтажу теплої підлоги!
Заповніть форму і ми відправимо вам керівництво з установки системи
теплої підлоги

Будучи виробниками кабельного теплого підлоги та прямими імпортерами комплектів типу плівкова тепла підлога інфрачервона поставляємо свою теплу підлогу всім необхідним для того, щоб її укладання було виконано в швидкі терміни і максимально швидко за часом. Детальна інструкція дозволить самостійно виконати установку без особливих навичок та наявності спеціальних інструментів. Якщо у процесі роботи у Вас виникнуть питання, то на них дасть відповідь наш менеджер.

Тепла підлога, якщо це електро тепла підлога провід під плитку поставляється з монтажною стрічкою, яка служить для фіксації дроту на чорновій стяжці, гофрою з пробкою-заглушкою необхідної для термодатчика терморегулятора. Терморегулятор у комплекті є. Комплект повністю укомплектований комплектуючими, що дозволить заощадити Ваш час, а укладання буде швидким і не витратним.

Виконати монтаж теплої підлоги та її підключення самостійно – це нескладно, а також не потрібно особливого навички роботи.

Комплект на основі інфрачервоної плівки поставляється з монтажними кліпсами, екранованою підкладкою та бітумною стрічкою для ізоляції, гофра та терморегулятор також входять до комплекту. Комплект повністю укомплектований комплектуючими, що дозволить заощадити Ваш час, а укладання буде швидким і не витратним.

Інструкція, в якій описаний докладний перелік робіт, а також гарантійний талон входить до наших комплектів тепла підлога.

Нагадаємо, що тепла підлога під плитку - це нагрівальний мат або дріт, а ламінат, лінолеум плівкова тепла підлога - інфрачервоний.

У цій статті ми спробуємо описати як відбувається укладання під плитку і під лінолеум, і опишемо підготовчі роботи. Підібрати електричну теплу підлогу, інфрачервону плівкову підлогу або електричний провід або підібрати майстра, який виконає монтаж електричної теплої підлоги Вам допоможе наш менеджер. Залишайте заявку на нашому сайті та ми Вам зателефонуємо. Також можна отримати консультацію про електричний теплий провід у наших пунктах видачі у місті Київ та Дніпро. Монтаж теплої підлоги самостійно-це просто. Роботи пов'язані з установкою не вимагають досвіду та спеціальних інструментів.

Монтаж теплої підлоги під плитку

Незалежно від типу приміщення (балкони, кухня або ванна) чи це приватний будинок або квартира, плівка або дріт під плитку установка комплекту однакова, порядок роботи один. Необхідний мінімум навичок та інструменту. Монтується на підготовлену рівну підлогу.

Черговість дій:

 1. Фіксація кріпильної стрічки на дюбелі. Монтажна стрічка фіксується на дюбелі по периметру площі, де буде підігрів.
 2. Розрахунок кроку та укладання дроту з термодатчиком. Фіксація відбувається спеціальними затискачами монтажної стрічки. Також заздалегідь у штробу прокласти гофровану трубку для термодатчика терморегулятора. Гофрована трубка укладається суворо між витками в одній площині з дротом, що гріє; Укладання кроку комплекту розраховується за формулою: Н = S*100/L, де Н – крок між витками дроту, см; S – площа на якій монтується комплект, м. кв.; L - довжина дроту комплекту, м. На маркуванні кожного комплекту вказано довжину дроту. Фіксувати провід необхідно на підлогу з однаковим кроком між витками, не допускати різких поворотів кабелю та його перетинів.
 3. Перевірка дроту та його включення. Перед заливкою комплекту теплий провід під плитку продзвонити потрібно тестером, таблиця зі значенням робочого опору кожного комплекту є в інструкції. Дозволяється включити провід на "пряму" в обхід терморегулятора на 5 - 10 секунд, не більше.
 4. Заливання комплекту теплий провід під плитку. Укладання завершено і провід готовий до заливки, заливку дроту роблять шаром від 0,5 до 1,5 см залежно від потужності комплекту електротеплий провід. Заливка електро нагрівального дроту повинна здійснюватися спеціальним клеєм для теплих підлог з додаванням скловолокна. При заливці електро нагрівального дроту слід стежити, щоб у розчині навколо нього був повітряних кишень, у яких провід перегрівається. Через 2-3 дні можна клеїти плитку через гребінець.
 5. Кріплення регулятора для комплекту теплий провід. Регулятор монтується в основному на висоті 30 - 40 см від підлоги в звичайний підрозетник, якщо провід під плитку має номінальну потужність до 1 кВт, то живлення можна взяти від звичайної розетки через штробу в стіні. Якщо потужність номінальна комплекту електричний теплий провід під плитку більше 1 кВт, живлення слід проводити від щитової від окремого пакетника 16 А. Регулятор встановлюється в підрозетник.

Важливо:

 • Монтаж готового комплекту електрична тепла підлога під плитку можна лише на вільних ділянках. Якщо провід під плитку навіть на невелику ділянку заходитиме під меблі або побутову техніку, то на цій ділянці електричний теплий провід під плитку перегріється.
 • Електричний провід монтується на рівну поверхню. Після того, як електро провід під плитку змонтований, на нього потрібно покласти пінопласт, щоб не пошкодити провід.
 • Рекомендується, якщо підлога монтується на лоджії під перший шар бетону, укладати пінополістирол.
 • Термодатчик терморегулятора монтується обов'язково в гофро трубку, укладання якої здійснюється між витками дроту.
 • Гріючий мат або електро підлогу провід монтується строго під один тип покриття, тобто. один електро підлога не повинен бути змонтований на різні поверхні, тобто не повинно бути переходу ламінат-плитка і навпаки.

Монтаж теплої підлоги в штроби

Заливання в штроби необхідне, якщо немає можливості піднятися за рівнем. Розкладка дроту за своїм принципом не відрізняється від монтажу на фіксуючій планці. Штроби потрібно зробити заздалегідь знаючи довжину дроту, заповнити їх плитковим клеєм для комплектів теплу підлогу, і втопити в них теплу підлогу електричну.

Монтаж електричної теплої підлоги під ламінат та паркет

Установка теплої підлоги під ламінат (паркет) може бути як провідного, так і типу інфрачервоний. Зазначимо, коли система тепла підлога під ламінат або паркет-кабель, тоді укладання за своїм принципом нічим не відрізняється, а інфрачервона підлога відрізняється.

Інфрачервона тепла підлога, це вуглецева плівка з мідними шинами для передачі контактів з торців, тепла підлога інфрачервона буває трьох розмірів: 0,5 м., 0,8 м. і 1 м.

До плюсів типу інфрачервона підлога варто віднести швидку швидкість нагрівання, а також можливість використання не тільки на цементну стяжку, а й на фанерну або дерев'яну підлогу.

Монтаж під паркет або ламінат типу інфрачервона підлога складається з кількох етапів:

 • Визначення геометричних розмірів листів типу інфрачервона підлога. Перед тим як купити інфрачервону підлогу потрібно накреслити приміщення де буде його укладання забравши побутову техніку та меблі. Це потрібно зробити для того, щоб при комплектації Вашого замовлення заздалегідь порізали плівку і підібрали її ширину виходячи з геометричних розмірів Вашої ділянки під нагрівання.
 • Підготовка підлоги під монтаж. На підготовлену підлогу укладається підкладка. Інфрачервона плівкова електрична тепла підлога монтується на пробкову або волокнисту підкладку.
 • Укладання листів типу інфрачервона підлога. На підкладку укладається спеціальна екранована підкладка під плівкову підлогу.
 • Підключення плівки. Інфрачервона тепла підлога змонтована, потрібне підключення до терморегулятора. Підведення кожного листа до регулятора відбувається окремо на одножильний провід ПВ-3. Провід до плівки підводиться на спеціальні кліпси, місця цих контактів ізолюються мастичною стрічкою. Кліпси та стрічка входять до комплекту типу інфрачервона тепла підлога.
 • Укладання паркету, ламінату. На теплу підлогу інфрачервона стелиться поліетилен, який служить вологозахистом, а потім ламінат.
 • Монтаж регулятора. Установка регулятора відбувається за таким же принципом роботи як і електро гріючого дроту.

Ціна на монтажні роботи з встановлення електротеплої підлоги

Наші комплекти підлога інфрачервона та гріючого дроту укомплектовані всім необхідним для монтажу та роботи нагрівальної системи.

Установку Ви можете виконати самостійно, коли в процесі роботи виникнуть питання, на них відповість наш менеджер.

Вартість роботи з укладання листів типу тепла підлога інфрачервоного та нагрівального дроту в м. Київ та області та інших областях приблизно однакова.

Роботи такого плану знайомі будь-якому майстрові. Вартість роботи на монтаж на інфрачервону підлогу в залежності від квадратури становить 100-120 грн. за 1 м. кв., а укладання гріючого дроту також в залежності від квадратури та довжини дроту становить 17-20 грн. за 1 м. або 100-120 грн. за 1 кв.

Error get alias
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Ваш телефон
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Бажаєте стати нашим партнером?
Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.