Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Або зателефонуйте:
+38 067 549 4339
Заповніть форму, щоб замовити консультацію нашого спеціаліста
Заповніть форму і протягом 15 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення
Підберемо оптимальний комплект теплої підлоги
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Офіційна гарантія 15 років
Безкоштовна доставка по всій Україні
Ціна на 40% нижче за рахунок власного виробництва
Від 152
грн/м²

Комплекти теплої підлоги
від виробника

Заповніть форму і протягом 15 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення
Підберемо оптимальний комплект теплої підлоги
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Види нагрівальних кабелів
Питання та відповіді
Скільки коштує квадратний (погонний) метр нагрівального кабелю?
Ми виробляємо три типи кабелю, які вже підібрані в готові комплекти, залежно від площі нагрівання. Залежно від типу кабелю та від площі нагрівання - ціна різна.
Чи можна використовувати нагрівальний кабель як основне опалення?
Використання нагрівального кабелю можливе як основне опалення. Варто зазначити, що комплект теплої підлоги має бути підібраний із розрахунку 200 Вт*м.кв.
Як правильно розрахувати площу нагріву?
Нагрівальний кабель монтується тільки на вільних ділянках підлоги; роблячи замір необхідно від загальної площі приміщення відняти меблі та побутову техніку.

Нагрівальний кабель

Сьогодні в Україні важко уявити сучасний ремонт у квартирі чи приватному будинку без системи електрична тепла підлога. Європейські країни вже давно активно використовують нагрівальний кабель як додатковий та основний вид обігріву, і Україна також не є винятком. Україна посідає перші місця за кількістю новобудов у Європі, де в більшості випадків не передбачено подачі газу.

Нагрівальний кабель для теплої підлоги завдяки своїй універсальності може бути змонтований як під плитку, так і під ламінат. Ми виробляємо тонкий кабель для теплої підлоги, для житлових приміщень і промисловий кабель, не екранований гріючий кабель для обігріву технічних приміщень.

Як виробник, нагрівального кабелю в цій статті постараємося відповісти на найчастіші питання про нагрівальний кабель для теплої підлоги.

В яких приміщеннях використовується електричний кабель нагрівальний

Кабельну електро підлогу можна використовувати в будь-яких приміщеннях квартири чи приватного будинку. Не секрет, що в Україні заборонено встановлювати водяне індивідуальне опалення підлоги у квартирах багатоповерхових будинків, з кабельною теплою підлогою таких обмежень немає. А в приватному будинку найчастіше трапляється, що в одному або кількох приміщеннях дешевше і швидше змонтувати кабель для теплої підлоги, ніж "тягнути" окремий контур від котла індивідуального опалення.

Простота системи даної теплої підлоги і наявність готових спеціально розрахованих на певну квадратуру комплектів дозволяє обігріти і зробити комфортним абсолютно будь-яку кімнату Вашого житла. На ту саму площу нагрівання можна підібрати кабель нагрівальний як для комфортної теплої підлоги, так потужніший як для основного опалення. Придбати нагрівальний кабель у м. Дніпро та Київ, а також в інших містах України, отримати консультацію, почитати відгуки, а також дізнатися про вартість нашої продукції Ви можете на нашому сайті.

Кабельна тепла підлога як основне опалення

З технічних причин буває так, що неможливо реалізувати систему індивідуального опалення у квартирі чи приватному будинку. Київ та інші міста з кожним роком показують зростання відмови населення від централізованого опалення з причин здорожчання, а також того, що централізоване опалення не справляється зі своїми завданнями, а також ціна на тарифи централізованого опалення, що постійно зростає, в Києві та інших містах України. Також маючи нагрівальний кабель джерелом основного опалення Ви самі встановлюєте для себе комфортну температуру, а також, що важливо, самі вирішуєте коли починається і закінчується Ваш власний опалювальний сезон.

Використовувати електричний кабель як джерело основного опалення можна. З урахуванням, що потужність на один квадратний метр дорівнюватиме 200 Вт і площа нагріву займатиме мінімум 60% загальної площі приміщення.

Ціна на опалення кабелем вдвічі, а в добре утеплених приміщеннях втричі дешевше від централізованого опалення. Нагрівальний кабель під плитку має перевагу перед електрокамінами, обігрівачами, тепловими завісами тому що звичайні обігрівачі нагрівають повітря, яке піднімається вгору, а кабельна тепла підлога під плитку нагріває підлогу і тепле повітря піднімається знизу вгору, що дозволяє прогріти весь об'єм приміщення.

Який буває нагрівальний кабель для теплої підлоги

Електричний кабель для теплої підлоги буває двох основних видів: одножильний діаметром 4,8 мм. та двожильний, діаметром 4,2 мм. Вони мають один і той же ніхромовий нагрівальний елемент і нагрівання вони виконують однаково, також мають однаковий термін служби (70 років, при правильному використанні). Єдиною відмінністю є те, що одножильний кабель потрібно повернути другим кінцем до терморегулятора, а двожильний повертати не потрібно, тому що він запаяний на кінці на герметичну муфту, тобто обратка (друга жила) в даному кабелі йде по тому ж самому кабелю через ізоляцію; в останньому використовується коаксіальний принцип повернення другої жили. Даний гріючий кабель використовується при виготовленні матів.

Потужність на погонний метр у одножильного 15 Вт * м. пог., у двожильного - 18 Вт * м. пог.. Наприклад для обігріву площі 2 м. кв. одножильного кабелю по довжині знадобиться більше ніж двожильний.

Одножильний та двожильний електричний кабель екранований (наявність мідного обплетення навколо нагрівальної жили), що означає наявність заземлення та захист від механічних пошкоджень при укладанні.

Нагрівальний кабель, з однією жилою також може бути не екранований; використовується в основному для нежитлових та технічних приміщень. Це найтонший кабель у нашій лінійці для теплої підлоги, його діаметр 3 мм.

Придбати нагрівальний кабель у м. Дніпро та Київ, а також в інших містах України, отримати консультацію, почитати відгуки, а також дізнатися про вартість нашої продукції Ви можете на нашому сайті.

Монтаж кабелю під плитку

Під плитку тонкий кабель монтується на проґрунтовану та рівну цементно піщану стяжку з однаковим кроком між витками кабелю. На змонтований кабель теплої підлоги необхідно нанести плитковий клей зі скловолокном шаром 1,5 - 2 см, а потім після висихання на гребінці поклеїти плитку. Важливою умовою є щоб електричний нагрівальний кабель був повністю залитий розчином, щоб уникнути "повітряних кишень".

Монтаж кабелю під ламінат

Монтаж кабелю під ламінат також відбувається на прогрунтовану та рівну цементно піщану стяжку з однаковим кроком між витками кабелю. Єдине, шар плиткового клею на змонтований кабель повинен дорівнювати 3 - 3,5 см., тобто повинен бути товстіший ніж під плитку. Підкладка під ламінат має бути перфорованою (з отворами), щоб тепло від теплої підлоги без перешкод піднімалося вгору. Дуже важливим моментом є те, що ламінат не можна нагрівати понад 27 градусів.

Чи безпечний кабель для теплої підлоги під плитку

Наша продукція проходить кілька етапів випробувань у процесі виготовлення. Після виготовлення кабель проходить випробування у ванні з водою температурою 130 градусів і напругою 2500 В. Перед відправкою кабель також "продзвонюється" і показання опору секції заноситься в гарантійний талон. Ми, як виробник, даємо гарантію на свою продукцію 15 років. Україна завжди була лідером у галузі промисловості та виробництва, наявна база знань та досвід дозволяє нам виробляти продукцію за європейськими стандартами.

Переваги нагрівального кабелю

  • Універсальне використання. Довільне та практичне укладання кабелю, незалежно від геометрії ділянки, де він буде монтуватися.
  • Якісний матеріал. Для нагрівального кабелю характерні герметичність ізоляції та вологостійкість. Виготовлення відбувається за технологією і весь кабель проходить випробування.
  • Екологічність та безпека. У нагрівальному кабелі немає електромагнітного поля, оскільки кабель оснащений декількома шарами екрану, який також є заземленням теплої підлоги.
  • Температурний режим. Кабель для теплої підлоги зберігає температуру прогріву по всій площі та постійно її підтримує.
  • Багатофункціональність та зручність. За допомогою терморегулятора можна виставити будь-яку температуру, а також запрограмувати нагрівання погодинно.

Де купити нашу кабельну теплу підлогу

Купити кабельну теплу підлогу в Україні, можна замовивши у нашому інтернет магазині, наша ціна Вас приємно здивує, також можна оформити заявку на індивідуальний розрахунок та консультацію. Нагрівальний кабель укомплектований монтажною планкою та терморегулятором, до комплекту додається інструкція з гарантійним талоном.

У м. Київ та м. Дніпро є пункти самовидачі, де також можете купити нашу продукцію та отримати консультацію наших спеціалістів.

Купити нагрівальний кабель оптом та отримати оптовий прайс на нагрівальний кабель Ви можете залишивши заявку на нашому сайті. Виробник розвиває дилерську мережу в Україні, запрошуємо до співпраці роздрібні магазини та торгові маркетплейси з усіх областей.

Error get alias
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім’я
Ваш телефон
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Бажаєте стати нашим партнером?
Заповніть форму та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.